14.06 - E Premte

vesa smolica & Agron Peni (BAND)

07.02 - E Enjte

eneda tarifa

Apartment runs best on love , laughter and lot's of Music!

previous arrow
next arrow
Slider

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/apartment197/public_html/templates/apratment197_final/functions.php on line 202

 

 

 

 

 

 

 

 

IKONA

REZERVO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 MENYJA

 

 

Biftek me perime
Specialitet nga Apartment197. Shije magjepse në një ambient të rehatshëm dhe ne qendër të qytetit
+ -
File pule me sos
Specialitet nga Apartment197. Shije magjepse në një ambient të rehatshëm dhe ne qendër të qytetit  
+ -
Karkaleca fruta deti 
Specialitet nga Apartment197. Shije magjepse në një ambient të rehatshëm dhe ne qendër të qytetit
+ -
Makarona Bolonese
Specialitet nga Apartment197. Shije magjepse në një ambient të rehatshëm dhe ne qendër të qytetit  
+ -
Ramsteak me qepe
  Specialitet nga Apartment197. Shije magjepse në një ambient të rehatshëm dhe ne qendër të qytetit    
+ -

 

 AMBIENTI

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 logo apartment me 7 bardh

 

 

Është një kafe - bar që ndodhet në Pejton - Prishtinë. Për disa vite, Apartamenti  mban pozitën e tij si një nga baret më karakteristik në Kosovë. Zhanret e ndryshme të muzikës gjatë ditës dhe natës, bëhen pasione të njohura për biseda dhe komunikim ndermjet njerezve, ndërkohë që ndriqimi i duhur dhe kolltuqet e rehatshëm e bejnë apartamentin një vend miqësor që e dallon nga të tjeret. Shërbimi efektiv, cilësia e menusë dhe argëtimi janë filozofia jonë  kryesore e punës. Përderisa bota ndryshon çdo ditë ne po japim më të mirën për të berë ndryshime dhe inovacione në lokalin tonë.